Výkup jablek

Výkup jablekNaše centrální výkupní místo v Českém Brodě - Chouranice, je jedním z největších v České republice, zde zajišťujeme výkup a svoz padaných jablek zejména z okresů Kolín, Kutná hora, Nymburk, Praha východ.

Svoz jablek zajišťujeme vlastní  kontejnerovou dopravou, nabízíme přistavení kontejneru od 2 do 10 t, a to s ohledem na rentabilitu. To znamená, že dopravní vzdálenost musí být úměrná množství přepravovaných jablek.

 

Proč vozit jablka právě k nám???

 

- každoročně máme jako jediná výkupna nejdelší sezonu  (trvá zpravidla od poloviny srpna do konce listopadu),

- vzhledem k velmi dobrým odbytovým kontaktům nikdy  nepřerušujeme výkup,

- vyplácíme vždy nejvyšší možné a konkurenční ceny,

- vykupujeme i jiné druhy surovin - červené jeřabiny, hrušky (pouze v předem vyhlášených termínech), ořechy  a po vzájemné dohodě další druhy ovoce a zeleniny pro zpracování nebo náš velkoobchod,

- každý rok vyhlašujeme soutěž o nejlepší sběrače, které  odměníme věcnými cenami.

Jistě oceníte i další výhody...

 

Výkup padaných jablek

 

Výkupem se zabýváme již od samého začátku soukromého podnikání v roce 1990 s využitím 20ti letých zkušeností v oboru pěstování, nákupů a zpracování ovoce a zeleniny. V 90-tých letech jsme vykupovali celý sortiment ovoce, zejména od drobných pěstitelů pro zpracovatelský průmysl. V současné době je výkup zaměřen již jen na padaná jablka a volně rostoucí plody. O ostatní druhy je minimální zájem zpracovatelů nebo již chybí drobní pěstitélé. Výkup ostatních druhů je možný jen po vzájemné dohodě.

 

Naši dodavatelé k nám vozí padaná jablka, jeřabiny a hrušky z širokého okolí z měst a obcí jako jsou: Český Brod, Škvorec, Kouřim, Praha, Úvaly, Kostelec nad Černými Lesy, Brandýs nad Labem, Pečky, Plaňany, Poděbrady, Sadská, Kutná Hora, aj.

 

Padaná jablka

 

Padaná jablka dodáváme na výrobu moštů a koncentrátů, zejména do Rakouska, Německa a částečně tuzemska a na výrobu sidry (kvašený nápoj) do Španělska.

VHS Digitalizace videokazet na profesionálním videopřehrávači a VHS převod, videopřepis, remastering, úprava obrazu, střih videa. | Venkovní vířivka Villeroy Boch pro celoroční provoz. Zateplená vířivka s nízkou spotřebou od Villeroy & Boch. Máme také originál Jacuzzi vířivky. |